Täissööt väikestele koeratõugudele, 1 kg

Täissööt täiskasvanud väikestele koeratõugudele talleliha ja riisiga

Koostis: lambalihajahu, linnulihavalk, linnulihajahu, mais, riis, maisigluteen, linaseemned, suhkrupeedilõiked, õllepärm, linnuliharasv, tolmustatud klinoptiloliit, manno-oligosahhariidid (MOS), monokaltsiumfosfaat, DL-metioniin, L-lüsiinsulfaat, tselluloos.
Söödalisandid: antioksüdant, säilitusaine. 69% valku, loomsetest saadustest.
Analüütiline koostis: Toorvalk-25% min., Toorõlid ja-rasvad-15% min., Toortuhk-7,3% min., Toorkiud-2,5% min., Ca-1,1% min., P-0.9% min., Na-0,215% min., Omega 3-0,7% min., Omega 6-2,7% min.
Ei sisalda nisu, soja, piimatooteid ega toiduvärve. Sööta anda kuivalt. Teie lemmikloomal peab alati olema puhast joogivett. Lemmiklooma sööda vahetamise korral tehke seda järk-järgult. Esitatud normid on soovituslikud ja neid tuleb lemmiklooma individuaalsete vajaduste ja aktiivsuse alusel täpsustada.

Kasutamine: Optimaalne söödanorm (g/p):
1kg- 30g/päev
3kg-70g/päev
5kg-100g/päev
10kg-170g/päev

Netokaal: 13 kg

Anu Aida Mahemaailm

Me kõik soovime elada tervetena, tahame süüa puhast toitu ning näha oma lapsi ja lapselapsi kasvamas tervete ning tugevatena. Anu Aidal on tootesari, mis on tähistatud …

Uus vasikate startersööt

Anu Ait töötas koostöös Eesti Maaülikooli teadlastega välja 6 erinevat vasikate startersööda retsepti. Seejärel katsetasid söötasid kõige olulisemad osapooled – vasikad ise. Katsest selgus, et sööt …

Loe kõiki artikleid
Kirjuta meile
Privacy Policy