Kanade täissööt, 20kg

Linnud

Koostis:nisu, oder, mais, kaltsiumkarbonaat, kanepikook, rapsikook, rapsiõli, monokaltsiumfosfaat, naatriumkloriid. Toode sisaldab Biotronic® Top3 (orgaaniliste hapete ja fütegeensete ühendite antimikroobne segu) pidurdab gram-negatiivsed bakterite nagu E. coli, Salmonella, Vibrio spp. arengut ja toetab Lactobacilli ja Bifidobacteri arengut. Toode sisaldab ka Mycofix® mükotoksiinisidujat.

Biotronic TOPP3-spetsiifiline antibakteriaalne Gram-negatiivsete bakterite arengut pärssiv ja mikrofloora arengut stimuleeriv segu orgaanilistes hapetes, eeterlikest õlidest ja fütogeensetest komponentidest.

Digestarom – antibakteriaalne ja rakuepiteeli põletikuvastane toime! Stimuleerib seedeensüümide tootmist organismi poolt.

Mineraalid-vitamiinid – tagavad tugeva immuunsüsteemi – kanade haigestumise risk väheneb

Mycofix (mükotksiinide inaktivaator) – terviklik lahendus mükotoksiinidega seotud probleemidele, vähendab mükotoksiinide poolt põhjustatud maksa ja seedekulgla limaskesta kahjustusi.

Aminohapped – vähendamaks toorproteiini taset söödas ja parandamaks kanade tulemuslikkust ja munade arvu.

Kasutamine: kasutada munakanade ja teiste munevate lindude söödana alates 18-st elunädalast. Kasutuskogus ei ole piiratud. Puhas joogivesi peab olema alati kättesaadav!

Kana sööb keskmiselt 150 – 200g päevas.

Netokaal: 20 kg

 

 

SOOVITUSED KANADE EEST HOOLITSEMISEL

Mükotoksiinide roll rohusilo kvaliteedis.

Miks rohusilo kvaliteet? Temperatuuri tõus ja järk-järgult pikemad päevad on märgid sellest, et kevad on tulemas ja silohooaeg algab peatselt. Rohusilo on põhisööt, mida anname loomadele …

Startersööda tähtsus vasikate võõrutamisel

Üks vasikakasvatuse eesmärkidest on saavutada varakult hea vatsa areng, et pärast võõrutust jätkuks vasika kasv probleemideta. Vasikaid võõrutatakse erinevate kriteeriumite alusel, nagu näiteks vanuse, juurdekasvu või …

Oomega-3 rasvhapped – leidumine ja vajalikkus

Kadri Zirnask, Anu Ait OÜ veisekasvatuse söötmisspetsialist Juhan Oks, Anu Ait OÜ taimekasvatuse tootejuht Mis on oomega-3 rasvhapped ja kus neid leidub? Oomega-3 rasvhapped kuuluvad polüküllastamata …

Loe kõiki artikleid
Kirjuta meile
Privacy Policy