Maamess 2018

Tsiteerides Alo Pettaid, AS Tartu Näituste juhatajat, tuleb tõdeda: “Kui enne ei näe, siis Maamessil ikka kohtume!”

Tänaseks on selleaastane Maamess juba ajalugu ja uus suursündmus Maamess 2019 tundub olevat nii kaugel. Sel üritusel heade sõpradega kohtudes on alati tunne, et juba homme sooviks pooleli jäänud mõtteid edasi arendada. Mingi ime läbi avastame aga õige pea, et oodatud kokkusaamine ongi juba homme ja jutud jätkuvad seal, kus aasta tagasi pooleli jäid.

Maamess on koht, kus saavad kokku kõik tootjast tarbijani, kes vastavalt Eesti ettevõtete tegemisi, tooteid tutvustamas, kes nendega tutvumas. Meie toidukultuur on nii rikkalik ning inimestes on väga palju loomingulisust. Jah, kõigile on midagi, millega Maamessilt naasta.

Anu Aida meeskond tänab kõiki, kes tulid ja olid, ning ka neid, kes mõtlesid Maamessile, kuid seekord osaleda ei saanud. Küll aga on tuleva aasta üritusel taas võimalus kohtuda ja maaelust osa saada.

Juba Sokrates ütles, et kui põllumajandus edeneb, õitsevad koos sellega kõik kunstid, kui aga põllumajandus jäetakse hooletusse, lähevad nurja ka kõik teised tööd nii maal kui merel.

Anu Aida meeskond soovib, et meie loomad oleks terved, päris Eesti toit meie toidulaual, hoides puhast loodust! Kui loom sööb kvaliteetset sööta, siis on ta terve. Kui loom on terve, siis on inimene tervem, sest ta saab süüa head toitu. Kui inimene on terve, siis on ta õnnelik ja tal on jaksu looma eest hoolt kanda. Kõik oleme omavahel seotud. Hoides ja toetades üksteist saab põllumajandus edeneda ja hakkavad õitsema kõik tööd siin ja seal pool merd…

Jõudu ja häid mõtteid igasse päeva!
Anu Aida meeskond

Kirjuta meile
Privacy Policy