Magneesiumiga rikastatud mineraalsöödad kevadperioodiks

 

Vanarahva kalendri järgi on 1. aprill karjalaskepäev. Tänapäeval on kombed natuke muutunud aga muutumatuna püsib tarkus: selleks, et saada head toodangut, peab loomadele süüa andma. Ei ole vahet, kas toodanguks on piim, liha, vill. Hea tulemuse saavutamiseks ja loomade tervetena hoidmiseks peab nina ees olema kvaliteetne sööt.

Kevad on söötmisperioodi üks keerulisemaid aegu, seljataga on pikk ja niiske sügistalv. Et kevad oleks kergem on Anu Aida tiim lisanud oma tooteportfelli kõrgema magneesiumisisaldusega mineraalsöötasid, vaata valikut meie kodulehelt.

Magneesiumi füsioloogilised ja bioloogilised funktsioonid organismis on väga laiaulatuslikud. Magneesium on vajalik luude kasvuks ja struktuuri säilitamiseks ning paljude muude oluliste protsesside toimimiseks looma organismis. Kevadisel karjamaal, mida on korralikult hooldatud tõuseb vatsa pH tavaliselt üle 6,5 mis on tingitud karjamaarohu kõrgest kaaliumisisaldusest. Selleks, et K ja Mg oleks looma organismis tasakaalus on vaja juurde sööta magneesiumi rikkamaid mineraale.  On saadaval ka mahetootjatele sobivaid kõrgema magneesiumisisaldusega mineraalsöödad.

 

Täiendavat infot leiad siit:

https://www.anuait.ee/tootekategooria/soodad/

https://www.anuait.ee/tootekategooria/mahetooted/

 

Kirjuta meile
Privacy Policy